KRÜGER PLUS

Druk cyfrowy

Wśród wielu metod pracy, z jakich korzystamy w naszej firmie, znajduje się jedna z najpopularniejszych technik wykonywania aplikacji na różnych materiałach, jaką jest druk cyfrowy. Jest on stosunkowo ekonomiczny, bowiem nie wymaga tworzenia specjalnej formy – urządzenie korzysta z danych zapisanych na nośnikach komputerowych.

Niewątpliwym atutem tego typu prac jest także możliwość modyfikacji po każdym wykonanym wydruku. W rezultacie po wykonaniu jednej odbitki można dowolnie zmienić poszczególne elementy graficzne bądź tekstowe.

Aby zapewnić kompleksowość oferty naszej firmy, oprócz druku cyfrowego proponujemy szereg dodatkowych usług, pozwalających na uszlachetnienie odbitki. Wykorzystywana przez nas introligatornia umożliwia między innymi foliowanie, lakierowanie UV, złocenie, sztancowanie, bigowanie, falcowanie czy tłoczenie.

Druk UV

W ramach świadczonych przez naszą firmę usług cyfrowych, proponujemy także realizację druku UV. Jest to przenoszenie obrazu na podłoże przy wykorzystaniu farb, które schną pod wpływem lamp UV, znajdujących się obok głowic drukujących.

Druk arkuszowy cyfrowy

Już od wielu lat jednym z niezwykle popularnych materiałów marketingowych są plakaty. W tym celu proponujemy kompleksową usługę arkuszowego druku cyfrowego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, podejmując się nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych zamówień.

Druk wielkoformatowy

Wiele miejsca w naszej ofercie zajmują propozycje dla klientów biznesowych. Oferujemy profesjonalny druk wielkoformatowy w formie tapet, plakatów czy banerów. Tego rodzaju usługi wykonujemy sprawdzoną metodą ecosolwentową. Każde zamówienie realizujemy na podstawie przekazanego przez klienta projektu, lub pomagamy go opracować na życzenie.

Wycinanie, frezowanie ploterem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy szeroki wybór dodatkowych usług, takich jak chociażby wycinanie czy frezowanie ploterem. Profesjonalny sprzęt gwarantuje najwyższą dokładność wykonywanych elementów, a jednocześnie krótki czas oczekiwania na wykonanie usługi.

Krüger Plus, ul. Gnieźnieńska 26/28, Janikowo k. Poznania, 62-006 Kobylnica ✉ dariusz@kruger-plus.pl ☎ +48 501 780 568

Polityka Cookies